ÖĞRENCİLERE 500 BİSİKLET DAĞITILDI
Tarih: 20.01.2018 Saat: 16:19
Konu: Haberler


ÖĞRENCİLERE 500 BİSİKLET DAĞITILDI


 


 


 


 


 


 


ÖĞRENCİLERE 500 BİSİKLET DAĞITILDI


 


Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu “Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı” kapsamında Bayburt Yeni Şehir Parkında 500 öğrenciye bisiklet verildi.


 


Bisiklet dağıtım törenine Belediye Başkanı Mete Memiş, AK Parti Bayburt İl Başkanı Hakan Kobal, İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi, İl Sağlık Müdürü Dr. Zülkarni Özbek, İl Milli Eğitim Müdürü Atanur Çağlayan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cengiz Karakaşoğlu, Bayburt  Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ali İhsan Nuhoğlu, Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Şerif Bayram, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dr. Mahmut Memiş, öğrenciler ve aileleri katıldı.


 


Bisiklet dağıtımı öncesi İl Sağlık Müdürü Özbek yaptığı konuşmada Türkiye’nin sağlık alanında aldığı mesafelere değinerek, hareketli yaşam için bisiklet dağıtımı yaptıklarını vurguladı.


 


Daha sonra İl Sağlık Müdürü Özbek ile İl Milli Eğitim Müdürü Atanur Çağlayan arasında protokol imzalandı ve öğrencilere bisiklet dağıtımı gerçekleştirildi.Kaynak: http://bayburt.ism.saglik.gov.tr
Pencereyi Kapat